BELEDİYE BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’DAN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ASFALT TEŞEKKÜRÜ

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SALİH  AKMAN’DAN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ASFALT TEŞEKKÜRÜ

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SALİH  AKMAN’DAN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ASFALT TEŞEKKÜRÜ

Tuşba Belediye Başkanımız Salih Akman, Van Valimiz ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz sayın Emin Bilmez’e ilçeye yaptıkları asfalt çalışmasından dolayı teşekkür etti.

Van Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Prestijli Cadde’ kapsamında başlattığı yol genişletme ve yenileme çalışmalarıyla ele alınan birçok cadde ve sokak modern bir görünüme kavuşturuldu. Bu kapsamında Van Büyükşehir Belediyesi tarafında asfaltlama çalışması tamamlanan Akköprü Mahallesi’nde bulunan Hıdrellez Caddesi’nde incelemelerde bulunan Tuşba Belediye Başkanımız Salih Akman, genişliği 20 metre üzerinde olduğu için bakım ve onarımını Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldığını kaydetti.

İlçe halkının konforlu bir yolculuk yapmaları ve trafik güvenliğini üst seviyeye çıkarmak için mesai gözetmeksizin birçok kamu kurum ve kuruluşu ile koordineli çalıştıklarını dile getiren Başkanımız Akman, “Van’ın en kalabalık caddelerinden biri olan Hıdırellez Caddesi’nin asfaltlanması ilçe halkımızı ziyadesiyle memnun etmiştir. Bundan dolayı başta Van Valimiz ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mehmet Emin Bilmez olmak üzere Genel Sekreterimiz Sayın Mehmet Fatih Çelikel, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Mucip Tapan ve emeği geçen tüm Van Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına ve ekibine teşekkür ederim” dedi.