Meclis İhtisas Komisyonları

#

Tuşba Belediye Meclisi 2021 İhtisas Komisyonları Listesi

 

TUŞBA BELEDİYE MECLİSİ 2021 YILI İHTİSAS KOMİSYONLARI LİSTESİ

 

İmar ve Şehircilik Komisyonu

1- Ümit KANAN

2- Siracettin ÜNLÜ

3-Ayşe MİNAZ

4-Devlet ÇİFTÇİ

5-Hüseyin SOYALP

Plan ve Bütçe Komisyonu

1-Azad GÜLENGÜL (Başkan)

2-Murat DARGIN      (Başkan Yrd.)

3-Murat KAÇMAZ

4-Songül IŞIK

5-Hasan HANDİL

Hukuk Komisyonu

1- Zübeyir YILDIZBAŞ  (Başkan)

2-Mehmet Şirin MARAL  (Başkan Yrd)

3-Münür MAVİŞ

4-Hanım AKKUŞ

5-Hüseyin SOYALP

Eğitim Gençlik ve Spor Komisyonu

1-Mahmut EKİNCİ (Başkan)

2-Havva DURAN    (Başkan Yrd.)

3-Kemal YILDIRIM

4-Hatice KİYE

5-Vehbi AKYÜREK

Tarife Esnaf ve Çalışanlar Komisyonu

1-Zübeyir YILDIZBAŞ  (Başkan)

2-Mehmet Şirin MARAL (Başkan Yrd.)

3-Murat KAÇMAZ

4-Hatice KİYE

5-Fevzi BUDAK

Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler Komisyonu

1-Mahmut EKİNCİ   (Başkan Yrd.)

2-Havva DURAN     (Başkan)

3-Orhan ÇİDAL

4-Songül IŞIK

5-Vehbi AKYÜREK

Çevre ve Sağlık Komisyonu

1-Murat DARGIN   (Başkan)

2-Nuri ARVAS        (Başkan Yr.)

3-Pakize DEMİR

4-Devlet ÇİFÇİ

5-Hüseyin SOYALP

Kültür Sanat ve Turizm Komisyonu

1-Azad GÜLENGÜL (Başkan)

2-Murat DARGIN      (Başkan Yrd.)

3-Ali DAYAN

4-Baha SOYYİĞİT

5-Hasan HANDİL

Kentsel Dönüşüm ve Yenileme Komisyonu

1-Ümit KANAN

2-Siracettin ÜNLÜ

3-Ali DAYAN

4-Baha SOYYİĞİT

5-Hasan HANDİL

Engelliler Komisyonu

1-Nuri ARVAS               (Başkan Yrd.)

2-Zübeyir YILDIZBAŞ  (Başkan)

3-Fırat LAÇİN

4-Naci ENTEROĞLU

5-Enver ERGİNYÜREK

Deprem ve Doğal Afetler Komisyonu

1-Aziz DENİZ       (Başkan)

2-Mehmet Şirin OFLAS  (Başkan Yrd.)

3-Servet AKTAŞ

4-Pakize DEMİR

5-Enver ERGİNYÜREK

Tarım Orman ve Kırsal Hizmetler Komisyonu

1-Zübeyir YILDIZBAŞ    (Başkan)

2-Mehmet Şirin MARAL   (Başkan Yrd.)

3-Münür MAVİŞ

4-Hanım AKKUŞ

5-Fevzi BUDAK

Bağımlılık Komisyonu

1-Zübeyir YILDIZBAŞ (Başkan)

2-Nuri ARVAS              (Başkan Yrd.)

3-Fırat LAÇİN

4-Naci ENTEROĞLU

5- Fevzi BUDAK

Ekonomik Değerler ve Temel Hak. Komisyonu

1-Aziz DENİZ       (Başkan Yrd.)

2-Mehmet Şirin OFLAS   (Başkan)

3-Servet AKTAŞ

4-Pakize DEMİR

5-Enver ERGİNYÜREK

Kent Ekonomisi ve Meslek Odaları Komisyonu

1-Aziz DENİZ       (Başkan)

2-Mehmet Şirin OFLAS  (Başkan Yrd.)

3-Orhan ÇİDAL

4-Songül IŞIK

5-Enver ERGİNYÜREK

Yaşlılar ve Çocuk Hakları Komisyonu

1-Mahmut EKİNCİ  (Başkan Yrd.)

2-Havva DURAN     (Başkan)

3-Kemal YILDIRIM

4-Hatice KİYE

5- Vehbi AKYÜREK

Ekoloji Komisyonu

1-Azad GÜLENGÜL (Başkan)

2-Murat DARĞIN     (Başkan Yrd.)

3-Hüseyin SOYALP

4-Münür MAVİŞ

5-Hanım AKKOŞ