BELEDİYE BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’DAN ENGELLİ ANNELERİNE ‘ANNELER GÜNÜ’ ZİYARETİ

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SALİH  AKMAN’DAN ENGELLİ ANNELERİNE ‘ANNELER GÜNÜ’ ZİYARETİ

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SALİH  AKMAN’DAN ENGELLİ ANNELERİNE ‘ANNELER GÜNÜ’ ZİYARETİ

Tuşba Belediye Başkanımız Salih Akman, ‘Anneler Günü’ nedeniyle hayatlarını çocuklarına adayan ilçedeki engelli çocuk annelerini evlerinde ziyaret ederek çiçek verdi.

Sabah saatlerinde beraberinde bulunan birim müdürleri ile birlikte Abdurrarmangazi Mahallesi’ne geçen Başkanımız Akman, ilk olarak engelli çocuk annesi Saide Adanaş’ı evinde ziyaret etti. Akabinde aynı mahallede oturan engelli çocuk annesi Nazmiye Koğtaş ile engelli eşi ve 4 çocuğuna bakan Sinem Atan’ı ziyaret ederek ‘Anneler Günü’nü tebrik edip çiçek verdi.

Annelerin haklarının asla ödenemeyeceğini belirten Başkanımız Akman, “Her annemiz fedakardır, ancak engellilerimizin ailelerinin fedakarlığı çok daha kutsaldır. Bu münasebetle engellilerimizin ailelerini ziyaret ederek şükranlarımızı sunduk. Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa, cefakarlığa katlanarak büyüten annelerimiz, hayattaki kılavuzumuz, yol göstericimizdir. Mutluluğumuzla mutlu olan üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur. Başta şehit annelerimiz olmak üzere iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öperek ‘Anneler Günü´nü tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanımız Salih Akman’ı karşılarında görünce büyük bir sevinç yaşayan engelli anneleri ise oldukça mutlu olduklarını kaydettiler. Engelli anneleri, “Her zaman yanımızda olan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Salih Akman’a tüm engelliler adına çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.