TUŞBA BELEDİYESİ'NDEN BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

TUŞBA BELEDİYESİ'NDEN BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

TUŞBA BELEDİYESİ'NDEN BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

 

Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bir törenle personeliyle bayramlaştı.

 

Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma törenine, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı. 9 günlük resmi tatilin ardında sabah saatlerinde mesainin başlamasıyla birlikte tüm personelin Ramazan Bayramını tebrik eden Başkan Akman, “Öncelikle hepinizin geçmiş mübarek Ramazan ayını ve Ramazan bayramını tebrik eder, tutuğunuz oruçların, kıldığınız namazların rabbim kendi dergahında kabul etsin. Ailece nice güzel bayramlara” dedi.

 

İş sezonun başladığını da hatırlatan Başkan Akman, tüm belediye çalışanı ile bir ekip olduklarını kaydetti. Başkan Akman, “Benim için personelin fikri ve zikri ne olursa olsun fark etmez. Benim açımdan çalışıyorsa o önemli benim arkadaşım, benim dostumdur. Herkes benim yanımda performansı ile değerlidir. Bizler vatandaşa hizmet etmeye gelmişiz. Koltuk sevdalısı değiliz.Vatandaş bizden hizmet bekliyor. Sizlerden ricam görevlerinizi en iyi şekilde yapmaya gayret edin” ifadelerini kullandı.

 

Yaptığı mahalle ziyaretlerinde çok mağdur insanlar gördüğünü de dile getiren Başkan Akman, bu insanların hakkını kimseye yedirmeyeceğini vurgulayarak “Biz buraya o insanlara hizmet etmeye geldik. Hepinizin de bu bilinçte olmasını istiyorum” şeklinde konuştu.