BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’DAN ANLAMLI ‘ANNELER GÜNÜ’ ZİYARETİ

BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’DAN ANLAMLI ‘ANNELER GÜNÜ’ ZİYARETİ

BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’DAN ANLAMLI ‘ANNELER GÜNÜ’ ZİYARETİ

Başkanımız Salih Akman, evlerinde ziyaret ettiği yaşlı, kimsesiz ve engelli annelerine çiçek vererek ‘Anneler Günü’nü tebrik etti.

Sabah saatlerinden itibaren Beyüzümü, Akköprü, İstasyon ve Abdurrahmangazi mahallelerinde oturan, yaşlı, kimsesiz ve engelli annelerini evlerinde ziyaret eden Başkanımız Salih Akman, annelerin ellerini öperek ‘Anneler Günü’nü tebrik etti. Başkanımız Salih Akman, “Cennet’i ayaklarının altında taşıyan en kıymetlimiz annelerimizi sadece ‘Anneler Günü’nde değil her zaman hatırlamalıyız. Anneler o kadar değerlidir ki onun merhameti, şefkatini ve sevgisini hiç kimsede bulamayız. Onlar bizler için gecesini gündüzüne katan, yemeden yediren, giymeden giydiren, uykusunu ve rahatını evladı için feda eden en fedakar, cefakar insanlardır” dedi.

Gittiği her evde oturarak annelerle sohbet eden Başkanımız Salih Akman, onların ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Çiçek ve çeşitli hediyeler de takdim ederek annelerin gönlüne dokunan Başkanımız Salih Akman, annelerden bol bol hayır duaları aldı.