BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’IN ‘1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ’ MESAJI

BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’IN ‘1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ’ MESAJI

BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’IN ‘1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ’ MESAJI

Başkanımız Salih Akman, özverili çalışmalarıyla ülkenin gelişme ve kalkınma hamlesine büyük katkı sağlayan tüm işçilerin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ettiğini söyledi.

‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkanımız Salih Akman, emeğin, dayanışmanın, birlik ve beraberliğin timsali olan işçilerin bayramı olan ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Başkanımız Salih Akman, “Bugün, ülkemizin kalkınması ve ekonomimizin güçlendirilmesinde önemli rol oynayan işçi ve emekçilerin alın terinin ne kadar değerli olduğuna bir kez daha şahitlik ediyoruz” dedi.

En kutsal kazancın alın teri ile yapılan kazanç olduğunun altını çizen Başkanımız Salih Akman, “Bizler, millet olarak, işçinin, emekçinin hakkını, alın teri kurumadan vermenin hassasiyetine haiz bir kültürün mensuplarıyız. Bu duygu ve düşüncelerle işçi emeklileri dahil olmak üzere kamu ve özel sektörde görev yapan işçi kardeşlerimin bayramını tebrik ediyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum” şeklinde konuştu.