BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

Tuşba Belediye Başkanımız Salih Akman, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Dursun Odabaş Tıp Merkezi’nde tedavi gören lösemili çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

‘2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’ dolayısıyla Van (YYÜ) Dursun Odabaş Tıp Merkezi Çocuk Hematoloji Servisi’nde tedavi gören çocukları Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Ümit Haluk İliklerden ile birlikte ziyaret eden Başkanımız Salih Akman, tüm odaları tek tek dolaşarak tedavi gören çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.

Çocuklarla yakından ilgilenerek sohbet eden Başkanımız Salih Akman, “Her yıl 2-8 Kasım tarihleri Lösemi Haftası olması münasebetiyle, Çocuk Hematoloji Servisi’nde yatan çocuklarımızı ziyaret ettik. Çocuklarımızın yüzündeki bu sevinç bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Başhekimimiz, doktorlarımız, hemşirelerimiz, hasta bakıcılarımız, hastalarımızla çok yakından ilgileniyorlar. Rabbim hastalarımıza acil şifalar versin” dedi.

Çocuk Hematoloji Servisi’nde kullanmak üzere temizlik ve hijyen malzemesi desteğinde de bulunan Başkanımız Salih Akman daha sonra servisten ayrıldı.