TUŞBA BELEDİYE BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’IN ÇOCUK SEVGİSİ

TUŞBA BELEDİYE BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’IN ÇOCUK SEVGİSİ

TUŞBA BELEDİYE BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’IN ÇOCUK SEVGİSİ

Tuşba Belediye Başkanımız Salih Akman, yaşanan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasına tabi tutulan çocukları evlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Çocuklara duyduğu sevgi ile bilinen Tuşba Belediye Başkanımız Salih Akman, yoğun iş temposuna rağmen her fırsatta onlarla bir araya gelmeye gayret gösteriyor. Ülkenin geleceği olan çocukların üzerine adeta titreyen Başkan Akman, beraberinde bulunan eşi Aygül Akman ile birlikte, yaşanan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan kısmı sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı evlerinde çıkamayan çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Eşi Aygül Akman ile birlikte gün boyu mahalleleri ziyaret eden Başkanımız Akman, Tuşba Belediyesi olarak düzenledikleri birçok etkinlik ile çocukların yüzünü güldürmeye çalıştıklarını belirtti. Salgın nedeniyle uygulanan kısıtlamalardan dolayı evlerinde fazla çıkamayan çocukların bir nebze de olsa moral ve motivasyonlarını arttırmak için ziyaret ettiğini dile getiren Başkanımız Akman, “Bu zorlu süreçte çocukların moral ve motivasyonuna katkı sağlamak adına evlerinde ziyaret ettik ve ‘Çam sakızı, çoban armağanı’ hediyeler verdik. Burada önemli olan çocuklarımızı motive etmek bu zorlu süreçte onların yanında olduğumuzu göstermektir. Bu manada ailelerimize misafir olduk” dedi.