TUŞBA BELEDİYEMİZ’DEN DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

TUŞBA BELEDİYEMİZ’DEN DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

TUŞBA BELEDİYEMİZ’DEN DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

Tuşba Belediyemizden, Korona Virüsüne karşı aldığı önlem ve tedbirler kapsamında tüm hizmet birimleri, kaymakamlık ile kapalı alanlarda başlattığı dezenfekte çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Belediyemiz ekipleri, dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de ilk ölüm vakasının yaşanmasının ardında salgın hastalık riskine karşı alınan tedbirleri artırarak sürdürüyor. Ekipler, öncelikle vatandaşların yoğun olarak kullandığı birimleri ilaçlandı. Belediye hizmet binası, kaymakamlık ile kapalı alanları düzenli dezenfekte ediyor.

Dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık riskine karşı vatandaşlar ile çalışanların sağlığını korumak adına ilaçlama çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Tuşba Belediye Başkanımız Salih Akman, yapılan dezenfekte çalışmalarında insan sağlığına zararı olmayan dezenfektanlarla, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılarak yapıldığını kaydetti. Ayrıca kurum içerisinde belirli noktalara da koruyucu el dezenfektanı konulduğunu dile getiren Başkanımız Akman, “Hijyenik bir ortamda hizmet vermek için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz” diye konuştu.