HALKIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR

HALKIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR

 

Tuşba Belediyesi olarak kurulduğumuz 2014 yılından beri halkımıza her alanda çok güzel hizmetler vermekteyiz. Şeffaf ve ilkeli belediyecilik çalışmalarımızı halkımıza duyurmak için birçok sosyal medya kanalı kullanmaktayız.

Bölgede takdire şayan çalışmalarımız halkımıza duyurulması adına belediyemizin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü bünyesinde kullanılan kurumsal sosyal medya kanallarımız ve web sitemiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz halkımıza en doğru ve güvenilir şekilde iletebilmemiz için vatandaşlarımızın Belediyemize ait web site ve sosyal medya kanallarına ulaşabilmesi ve halkımızı bilgilendirmek adına bu açıklamayı yapmış bulunmaktayız.

Belediyemize ait Web Sitemiz ( www.tusba.bel.tr ) dir. Sosyal medya kanallarımız ise Tuşba Belediyesi (faceboook/@tusbabeltr),  Tuşba Belediyesi  (Twitter @tusbabeltr), Tuşba Belediyesi (İnstagram tusbabeltr)  ve Tuşba Belediyesi   (youtube kanalı tuşba belediyesi) olarak halkımıza hizmet vermektedir.  Belediyemize ait resmi sayfalarımız yukarıda belirttiğimiz gibidir.

Yukarıda belirttiğimiz sayfalarımızın dışında web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımız bulunmamaktadır. Belediyemize ve Başkanımıza ait bilgi, görüntü ve isim benzerliği kullanan sayfalar kurumumuz ait değildir Tuşba Belediyesi Tanıtım ve Turizm Müdürlüğü,, TUSBA TANITIM, Tusba Asfalt,  AŞK-I TUŞBA ve fatihözcivelek gibi  Facebook, Twitter Sayfaları ve sosyal medya kanalları kurumumuza ait olmamakla birlikte yaptıkları paylaşım ve bilgilerden Belediyemiz sorumlu değildir. Belediyemiz bu sayfalar ile ilgili yasal işlemlerini başlatmış olup, mahkeme kararı ile bu tür sayfaların kamuoyunu yanlış yönlendirme,  bilgi çarpıtılması ve hakaret içerikli paylaşımlarından dolayı erişime engelleme kararı alınmıştır.

Tuşba Belediyesi olarak vatandaşlarımıza doğru ve güvenilir bilgiyi vaktinde sunabilmek için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Vatandaşlarımızın tekrar bilgilerine ve dikkatlerine Belediyemizin hizmetlerini sadece yukarıda belirttiğimiz resmi, kurumsal web sitemiz ve kurumsal sosyal medya kanallarından takip etmelerini öneririz. Vatandaşlarımızın bu tür ilgisiz sayfalara itibar etmemeleri, bunların paylaşımları ve yazımları sayfaların doğruluğundan Belediyemizin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz ile iletişime geçerek resmi sayfalarımızın teyidini almalarını önemle tavsiye ederiz.

Basına ve kamuoyuna önemle duyurulur.