AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ’DEN BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’A ZİYARET

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ’DEN BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’A ZİYARET

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ’DEN BAŞKANIMIZ SALİH AKMAN’A ZİYARET

Aralarında Tuşba Belediyemizin Ayanıs Mahallesi’nde yaptığı ‘Ayanıs Kadınlar Plajı’nın da bulunduğu çeşitli açılış ve programlara katılmak üzere Van’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Başkanımız Salih Akman’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Van Milletvekilleri İrfan Kartal, Osman Nuri Gülaçar, Abdulahat Arvas, Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, 25. ve 26. dönem AK Parti Trabzon milletvekili ve Bölge koordinatörü Ayşe Sula Köseoğlu, belediye başkanları AK Parti ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla belediyemizin Ayanıs Mahallesi’nde yaptırdığı ‘Ayanıs Kadınlar Plajı’nın açılışını gerçekleştirdikten sonra Tuşba Belediyemize geçtiler.

Başkanımız Salih Akman, yapılan hizmet ve yatırımlar hakkında Özhaseki’ye bilgi verdi. Tuşba İlçemizin hak ettiği yere getirmek için ekip arkadaşlarıyla birlikte yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyleyen Başkanımız Salih Akman, Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki’ye göreve geldiklerinden bu güne kadar turizm kenti Tuşbamızda kültür, turizm, çevre, spor, sosyal ve altyapı alanlarında bölgesinde örnek teşkil eden Belediye Hizmet Binası, Kent Meydanı, Tuşba İlçesi Sahil Turizm İmar Planı, İskele Sahil Bandı, İskele-Kampus arası 5 kilometrelik Sahil Yolu, Ayanıs Kadınlar Plajı, Makine İkmal Garajı, Toplum Yaşam Merkezi, Semt Sahaları, Tribünlü Futbol Sahası, Spor Kompleksi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Tuşba Konutları, 22 Kırsal Mahallede kilit parke yol yapımı, Model Ceviz Bahçe Kurulumu, Hayvan Su içme Sıvat Kurulumu, Beş Kırsal Mahalleye Hayvan Sundurma Yapımı, yirmi dört mahalleye eyvanlı çeşme yapımı, Şemsibey ve Beyüzümü mahalle park projeleri gibi büyük projeler hakkında bilgi verdi.

Başkanımız Salih Akman da yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile beraberindekiler daha sonra belediyemizden ayrıldılar.